
























EElla
Oppas met tijd, auto en een hart voor elke snuit! (Kortrijk)
Kortrijk
About Ella
Hallo! Ik ben Ella, 22 jaar en een echte dierenvriend. Ik ben geëngageerd, sociaal, alert, actief, empathisch en enthousiast. De ideale combinatie als dierenoppasser, als je 't mij vraagt ;).
Als frequente vakantieganger, weet ik hoe moeilijk het is om je dierbare viervoeter achter te laten. Ik wil ervoor zorgen dat je kan genieten van je uitstap, vakantie, of een momentje rust als je eens een wandeling wil overslaan.
Ik heb zelf een kat, Jules, en mijn zus heeft een Zwitserse herder, Senna. Ik ben het dus gewend om om te gaan met grote honden. Ik speel graag met huisdieren, of het nu een kat, hond, vogel of vis is. Ik hou enorm van dieren en wil ervoor zorgen dat hen niets tekort komt. Ik woon in de buurt van Kortrijk en heb een auto beschikbaar. Als ik ga wandelen met je hond (of kat?) verkies ik wandelingen in de natuur. Als het voor jou goed is, neem ik je huisdier mee naar een aangenaam stukje natuur in de buurt, om de pootjes te kunnen strekken. Natuurlijk wandel ik ook graag in de stad. Ik wandel vaak 30min-60min, maar ben daar niet zo streng in. Tijdens het schooljaar zit ik op kot in Gent.
Ik wil je huisdier eten en water geven, borstelen, ermee spelen, ermee gaan wandelen, kattenbak verversen, enz. Alles wat nodig is om je huisdier gelukkig te maken! Medicatie toedienen is ook geen probleem. Het is niet mogelijk om thuis dieren op te vangen, maar ik kan niet wachten om te gaan wandelen met je huisdier, en er bij je thuis voor te zorgen! Natuurlijk zou ik je ook overlaten met beeldmateriaal van je viervoeter, die zich ongetwijfeld zal amuseren :).
Ik heb nog geen ervaring met professioneel oppassen, maar ik heb natuurlijk zelf een kat die ik heel goed verzorg, en bij vrienden en familie thuis ben ik de eerste om naar het huisdier toe te lopen. Ik heb wel al opgepast op de Zwitserse herder van mijn zus! Vroeger heb ik vissen en konijnen gehad. Ik ben ook niet bang voor nieuwe ervaringen, dus als jij een uniek huisdier hebt, sta ik er zeker voor open om bij te leren!
Ik beperk me ook niet tot huisdieren verzorgen. Ik geef frequent planten van buren water als ze op vakantie zijn. Enkele andere huishoudelijke taakjes, zoals de post verzamelen, doe ik ook graag.
Als ik op bezoek kom, wil ik gerust een tijd blijven, dat kunnen we zelf overeenkomen. In augustus heb ik wel meer tijd dan in het schooljaar, maar ik sta open voor vanalles!
In augustus ben ik doorheen de hele dag beschikbaar en staat er nog niet veel op de planning, dus 's ochtends, 's middags of 's avonds, geen probleem! In september ben ik niet beschikbaar op maandag, dinsdag en donderdag. Vanaf eind september zit ik op kot in Gent, dus doordeweeks kan ik op Gentse huisdiertjes passen. In het weekend ben ik dan thuis, in Kortrijk.
Ik kijk er naar uit om voor je viervoeter te zorgen! Als je nog vragen hebt, aarzel zeker niet om ze te stellen! Hopelijk tot snel 👋🏼
Ella offers ...
At Ella's home
At your home
Dog Walking
An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €9 /walk, €5 /additional petAvailability
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|

