image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+7 more
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
1/12
Lyssa-LouiseL

Lyssa-Louise

Dierenvriend van groot en klein

Zulte

Pawshake sitter since September 2026
<1 year of experience
Lives with ...
Active in the Pawshake Community

About Lyssa-Louise

Hey, Mijn naam is Lyssa-Louise en ik ben 25 jaar. In het middelbaar heb ik de opleiding dierenzorg gedaan omdat ik altijd heel graag met dieren gewerkt heb. Uit persoonlijke ervaringen heb ik ook meer liefde voor dieren dan voor mensen ontwikkeld. Hierdoor wil ik dus ook graag voor dieren van andere mensen zorgen. Zelf ben ik opgegroeid tussen onder andere honden en katten. Van kinds af aan ging ik naar een kinderboerderij om te helpen met de dieren en als er dan een dier ontsnapt was ging ik deze vangen en terug zetten. Voor de verzorging van jullie huisdieren ben ik elke dag beschikbaar, de ene dag uiteraard wat beperkter in uren dan de andere, dit omdat ik nu iets meer dan 6 maanden zwanger ben en niet meer mag gaan werken maar heb wel afspraken staan in verband met de zwangerschap. Zolang er duidelijk afspraken en verwachtingen gegeven/gemaakt worden is voor mij alles oke. Ik ben zeer flexibel en zeker als het over dieren gaat. Heeft je hond liefst een lange of een korte wandeling? voor mij is er niets teveel maar geef het op voorhand aan zodat ik mijn diensten op maat van jou huisdier kan leveren. Hopelijk tot snel! met vriendelijk groet, Bertels Lyssa-Louise

Lyssa-Louise offers ...

At Lyssa-Louise's home

Lyssa-Louise currently does not offer any services at their home.

At your home

One home visit a day

Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €30 /day

2x Home visit

Two drop-in visits for your petfrom €50 /day

Dog Walking

An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €30 /walk, €5 /additional pet

Lyssa-Louise can accept

Puppies<1 year
Dog agesAll ages
Dog sizesAll sizes
CatsAll kinds
Small animalsRodents, rabbits, birds, ...

Availability

MoTuWeThFrSaSu

About Lyssa-Louise's home

file.name

The residence

House
Medium outdoor area

More about Lyssa-Louise

Confirmed information

Email verified
SMS verified
Stripe verified
Dog Walkingfrom €30 /walk, €5 /additional pet
No dates specified

Always book via the Pawshake platform

Peace of mind

Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of Mind

Happiness

We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness
Lyssa-Louise