image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+6 more
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
1/11
CelinaC

Celina

Liefdevolle wandelingen voor jouw trouwe viervoeter 🐾

Waregem

Pawshake sitter since October 2026
1-5 years of experience
Lives with ...
Active in the Pawshake Community
Last active1 day ago
Usually responds-

About Celina

Hallo! 🐾 Ik ben Celina, een enthousiaste en zorgzame dierenliefhebber. Dieren hebben altijd een speciaal plekje in mijn hart gehad en ik vind het heerlijk om tijd met hen door te brengen. Voor mij is een wandeling dan ook veel meer dan gewoon even buiten zijn: ik vind het belangrijk dat een hond zich goed voelt, voldoende aandacht krijgt en kan genieten van zijn wandeling. Ik heb ervaring met het verzorgen van huisdieren en heb zelf ook huisdieren thuis. Daarnaast ga ik regelmatig wandelen met honden uit het asiel. Daardoor weet ik hoe belangrijk het is om rustig en aandachtig met verschillende honden om te gaan en rekening te houden met hun eigen karakter, tempo en behoeften. Ik ben flexibel wat wandelingen betreft en kijk graag samen met het baasje wat het beste past voor de hond. Ik vind het bovendien leuk om niet altijd hetzelfde rondje te lopen: als het mogelijk is, zoek ik graag een fijne omgeving op, zoals een park, bos of andere rustige plek waar een hond lekker kan snuffelen en bewegen. 🌿🐶 Het belangrijkste voor mij? Dat jij met een gerust hart je hond aan mij kunt toevertrouwen en dat je viervoeter thuiskomt met een tevreden snoet. 🐾❤️

Celina offers ...

At Celina's home

Celina currently does not offer any services at their home.

At your home

Dog Walking

An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €15 /walk, €5 /additional pet
Celina can only travel 20 km from Waregem.

Celina can accept

Puppies<1 year
Dog agesAll ages
Dog sizesAll sizes
CatsAll kinds
FerretsAll kinds
Small animalsRodents, rabbits, birds, ...

Availability

MoTuWeThFrSaSu

About Celina's home

file.name

The residence

House
Medium outdoor area

More about Celina

I have experience ...

1-5 years of experience
... with rescue pets

Confirmed information

Email verified
SMS verified
Stripe verified
Dog Walkingfrom €15 /walk, €5 /additional pet
No dates specified

Always book via the Pawshake platform

Peace of mind

Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of Mind

Happiness

We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness