




+9 more














1/14
TTessa
Liefdevolle zorg voor jouw viervoeter (en meer)
Tongeren-Borgloon
Pawshake sitter since September 2025
<1 year of experience
Active in the Pawshake Community
Last active12 days ago
Usually respondswithin 36 minutes
Last contacted26 days ago
Last booked11 months ago
About Tessa
Hallo! Ik ben Tessa, 20 jaar, en ik woon in België. Dieren hebben altijd een grote rol in mijn leven gespeeld, ik ben opgegroeid met katten en heb er op dit moment 3 die me elke dag gezelschap houden. Daarnaast heb ik 2 honden: eentje woont bij mij thuis, en de andere bij mijn papa in Zweden. Sinds mei 2025 zie ik die laatste niet meer vaak.
Mijn ervaring ligt vooral bij honden en katten, omdat ik daar het meeste mee opgegroeid ben. Ik weet hoe belangrijk het is dat ze liefde, aandacht en goede zorg krijgen, en dat bied ik met plezier. Maar ik sta ook open om voor kleinere huisdieren te zorgen, zoals knaagdieren of vogels, nieuwe dieren leren kennen vind ik altijd leuk!
Als oppas neem ik de tijd om echt een band op te bouwen met jouw huisdier. Ik geef ze de zorg die ze gewend zijn, speel met ze, en zorg dat ze zich veilig en op hun gemak voelen. Tijdens mijn oppasmomenten kan ik je ook gerust updates en foto’s sturen, zodat je met een goed gevoel weg kan gaan.
Ik kijk ernaar uit om jouw huisdier te leren kennen en samen veel knuffels en plezier te delen!
Tessa offers ...
At Tessa's home
Tessa currently does not offer any services at their home.
At your home
House Sitting
A sitter stays overnight in your home and cares for your petfrom €30 /nightOne home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €15 /day2x Home visit
Two drop-in visits for your petfrom €20 /dayDog Walking
An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €10 /walk, €5 /additional petTessa can accept
Puppies<1 year
Dog agesAll ages
Dog sizes0-18 kg
CatsAll kinds
Small animalsRodents, rabbits, birds, ...
Availability
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
December 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
About Tessa's home
The residence
House
Medium outdoor area
More about Tessa
I speak ...
English
Dutch
Confirmed information
Email verified
SMS verified
Stripe verified
Dog Walkingfrom €10 /walk, €5 /additional pet
No dates specified
Always book via the Pawshake platform
Peace of mind
Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of MindHappiness
We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness




