image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+1 more
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
1/6
FleurF

Fleur

Betrouwbare oppas om bij jouw thuis op je dieren te letten

Boechout

Pawshake sitter since August 2026
11-20 years of experience
Active in the Pawshake Community
3 times saved
Last activeabout 1 month ago
Usually respondswithin 2 days
Last contactedabout 1 month ago
Last booked3 months ago

About Fleur

Ik ben Fleur, 20 jaar en studeer psychologie! Al heel mijn leven ben ik grote fan van diertjes. Ik heb zelf jaren jaren paardrijden gedaan. Ook had ik altijd konijntjes die zelfs trucjes konden! Ik ben heel geduldig, dus ook bangere diertjes zijn voor mij geen probleem. In mijn vrije tijd ben ik ook leiding bij de scouts, dit zorgt ervoor dat ik zelfstandig ben en ook het hoofd koel kan houden :) Ik maak ook graag fotootjes, dus stuur ook zeker updates door! Katten en honden vind ik ook superleuk, maar heb ik helaas nooit mogen hebben. Wel heb ik al enkele keren gelet op de katjes van vriendinnen wanneer zij op vakantie waren! Zowel de leuke als minder leuke taakjes neem ik er met plezier bij! Ik vind het fijn om voor je diertje te kunnen zorgen, het aandacht te geven, maar vind het opruimen van een kattenbak bv. ook geen probleem. De lengte van de bezoekjes kunnen variëren naargelang uw wensen. Voor mij is dit een hele fijne manier om met diertjes bezig te kunnen zijn dus dat is het voornaamste! Ik kan 1/2 x per dag langskomen om jouw diertje wat aandacht te geven, eten en drinken en eventueel te wandelen indien nodig en gewenst. (Lengte van bezoek en wandeling maakt niet uit) Ik woon zelf in Boechout en verplaats me met de fiets dus liefst in omgeving van Boechout (Vremde, Wommelgem, Hove, Kontich, Mortsel, Edegem,..) Stuur gerust een berichtje bij interesse Groetjes Fleur

Fleur offers ...

At Fleur's home

Fleur currently does not offer any services at their home.

At your home

House Sitting

A sitter stays overnight in your home and cares for your petfrom €25 /night

One home visit a day

Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €10 /day
Fleur can only travel 5 km from Boechout.

2x Home visit

Two drop-in visits for your petfrom €16 /day
Fleur can only travel 5 km from Boechout.

Dog Walking

An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €10 /walk, €5 /additional pet
Fleur can only travel 5 km from Boechout.

Fleur can accept

Dog agesNo puppies <1 years
Dog sizes0-45 kg
CatsAll kinds
Small animalsRodents, rabbits, birds, ...

Availability

MoTuWeThFrSaSu

About Fleur's home

file.name

The residence

House
Medium outdoor area

More about Fleur

I speak ...

English
Dutch

I have experience ...

11-20 years of experience
I can administer medication by injection

Confirmed information

Email verified
SMS verified
Stripe verified
Dog Walkingfrom €10 /walk, €5 /additional pet
No dates specified

Always book via the Pawshake platform

Peace of mind

Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of Mind

Happiness

We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness