image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+5 more
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
1/10
LanaL

Lana

Zorg, knuffels en aandacht gegarandeerd

Saint-Gilles

Pawshake sitter since August 2026
<1 year of experience
Active in the Pawshake Community
Last active2 days ago
Usually responds-

About Lana

Hey Ik ben Lana. Ik ben opgegroeid met honden en katten en heb daarnaast ook parkieten, hamsters en konijnen gehad. Dieren zijn altijd een belangrijk deel van mijn leven geweest. Na het verlies van mijn eigen hond haal ik enorm veel troost uit het zorgen voor andere huisdieren. Het is voor mij zelfs therapeutisch. Daarom help ik jullie graag wanneer jullie naar kantoor moeten, een dagje weg zijn of op vakantie gaan. Ik hou mij aan de afspraken, ben altijd stipt en heb ervaring met bijna alle soorten honden, van klein tot groot. Ik maak graag foto’s en video’s van jullie huisdier en stuur die met plezier door, zodat jullie met een gerust hart van huis kunnen zijn. Ik antwoord ook heel snel op berichten. Ik rook niet en respecteer altijd de routine en gewoontes van jullie dier. Ik wandel graag en en pas de wandeling aan de behoeften van het dier. Wandelingen van 30 min of meer is dus geen probleem voor mij. Ik ben heel flexibel, betrouwbaar en kom met veel plezier voor jullie huisdier zorgen. Een leuk extra weetje: ik spreek meerdere talen, waaronder Nederlands, Frans, Engels, Portugees en een beetje Spaans. Laat gerust iets weten als jullie geïnteresseerd zijn. Ik kijk ernaar uit om jullie en jullie huisdier te leren kennen ;)

Lana offers ...

At Lana's home

Lana currently does not offer any services at their home.

At your home

One home visit a day

Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €10 /day

2x Home visit

Two drop-in visits for your petfrom €17 /day

Dog Walking

An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €13 /walk, €7 /additional pet

Additionally...

Pick-up & drop-off

Lana can accept

Puppies<1 year
Dog agesAll ages
Dog sizes0-45 kg
CatsAll kinds
Small animalsRodents, rabbits, birds, ...

Availability

MoTuWeThFrSaSu

About Lana's home

file.name

The residence

House
Medium outdoor area

More about Lana

I have experience ...

<1 year of experience
... with rescue pets
I can administer medication by injection
I can administer medication orally

Confirmed information

Email verified
SMS verified
Stripe verified
Dog Walkingfrom €13 /walk, €7 /additional pet
No dates specified

Always book via the Pawshake platform

Peace of mind

Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of Mind

Happiness

We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness