




+12 more

















1/17
SSven
Je dier staat centraal en elke vraag telt!
Rotselaar
Pawshake sitter since October 2026
<1 year of experience
Lives with ...
Active in the Pawshake Community
Last active14 days ago
Usually respondswithin 27 minutes
Last contacted21 days ago
Last booked-
About Sven
Hoi! Ik ben een actieve man van 45 jaar en trotse vader van twee tieners die deeltijds bij mij wonen. Bij ons thuis draait het om gezelligheid, buiten zijn en bovenal: een enorme liefde voor dieren.
Dieren spelen al mijn hele leven een hoofdrol. Ik rijd zelf nog actief paard en ben vaak te vinden op de manege of op de weide. Daarnaast heb ik een Border Collie Vito waarmee ik op recreatief niveau speurwerk doe—superleuk om te zien hoe zo’n hond zijn neus gebruikt!
Ook heb ik jarenlang met veel liefde gewerkt als opvanggezin voor zwerfkatten, dus ik heb ruime ervaring met het verzorgen van zowel actievere als wat meer afwachtende of schuchtere dieren. Ook met jongere, angstige paarden heb ik geen problemen.
Ik woon in een heerlijke, groene omgeving waar het prachtig wandelen is. Of het nu gaat om een stevige boswandeling met je hond of een rustige dag vol aandacht bij mij thuis: je huisdier komt bij mij niks te kort.
Waarvoor kun je bij mij terecht? Niet limitatief en elke vraag is bespreekbaar, enkel voor extreem agressieve honden pas ik. Ik werk op flexibele basis van thuis uit en de kinderen zijn maar deeltijds bij mij, waardoor er heel vaak mogelijkheden zijn. Elke vraag vind ik de moeite om te bekijken. En als ik het niet weet of kan zal ik dit ook oprecht meedelen. .
Voorbeelden:
Honden & Katten: van dagopvang, overnachtingen bij mij thuis, huisbezoeken (eten geven, verzorgen, knuffelen) als je van huis bent.Zelf voor langere periodes wil ik bekijken wat kan!
Paarden: zoek je iemand met paardenervaring voor de dagelijkse verzorging, eten geven, een oogje in het zeil houden, of zoek je een ervaren ruiter om je paard even iets van beweging te geven tijdens je afwezigheid ? (even wandelen aan halster , longeren, rijden) Ook daar help ik graag bij!
Alle andere dieren: Klein of groot, schubben of veren—elk dier is welkom.
Kortom: alles is bespreekbaar! Ik denk graag met je mee zodat jouw viervoeter de beste zorg en de nodige aandacht krijgt terwijl jij van huis bent.
Kennismaken of vragen? Stuur me gerust een berichtje, dan kijken we samen wat ik voor jou en je dier kan betekenen!
Alle dagen dat mijn kalender open staan zijn er zaken besoreekbaar, ik pas me gerust indien mogelijk.
In noodgevallen neem ik uiteraard altijd eerst contact op met jou! Maar de dierenarts is op 200 m van mijn locatie en deze zijn 24/24 bereikbaar, maar laat ons hopen dat dit nooit nodig is.
En ook voor foto's tijdens verblijf of verzorging doe ik uiteraard graag het nodige.
Groetjes
Sven
Sven offers ...
At Sven's home
Dog Boarding
Overnight stay at the sitter's homefrom €25 /night, €8 /additional petSven can only travel 20 km from Rotselaar.
Doggy Day Care
Daytime care for your dog at the sitter's homefrom €25 /day, €7 /additional petSven can only travel 20 km from Rotselaar.
At your home
One home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €15 /dayAdditionally...
Pick-up & drop-off
Sven can accept
CatsAll kinds
FerretsAll kinds
Small animalsRodents, rabbits, birds, ...
Availability
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
December 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
About Sven's home
The residence
Apartment
Large outdoor area
More about Sven
Confirmed information
Email verified
SMS verified
Stripe verified
Doggy Day Carefrom €25 /day, €7 /additional pet
No dates specified
Always book via the Pawshake platform
Peace of mind
Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of MindHappiness
We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness
