image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+14 more
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
image-13
image-14
image-15
image-16
image-17
image-18
1/19
GuenevereG

Guenevere

Wandelingen met honden

Gent

Pawshake sitter since September 2026
<1 year of experience
Active in the Pawshake Community
Recently updated calendar
Last activeabout 16 hours ago
Usually respondswithin 2 hours
Last contacted1 day ago
Last booked-

About Guenevere

We hebben thuis een golden retriever gehad, Noya. Daardoor heb ik 7 jaar ervaring opgedaan met verzorging, wandelen, hondenweide. We gingen vaak een halfuur tot een uur wandelen in het stad bv aan de Lievekaai. Liefst van al zoek ik het groen in de stad op bv in parkjes, begraafsplaatsen, Bourgoyen, groenzones,....Ze is sinds april gestorven en we missen haar nog erg. Ook de wandelingen zijn een gemis. In het wzc waar ik werk als ergotherapeu hebben we ook golden retriever. Dit is een hulphond van Hachiko. Met hem ga ik af en toe langs bij bewoners op kamer om bv hun moraal op te krikken. Dit noemt animal assisted therapy. Vanaf oktober ben ik beschikbaar voor wandelingen in regio Wondelgem/Bloemekeswijk/Rabot. Ik denk aan een wekelijkse wandeling van een halfuur tot een uur. Op woensdagmiddag vanaf 15u heb ik daar tijd voor. Ras van de hond maakt niet uit. Ik heb wel minder ervaring met puppy's en sterkere karakters. Ik heb een warm hart voor dieren. Zelf hebben we nu 1 kat, Souris thuis. Souris heeft in haar twee eerste levensjaren samen geleefd met een hond, maar was erg bang. Bij ons is ze terug opengebloeid en geniet ze van de rust. Een hond in ons huis laten logeren is geen optie. De hulp die ik aanbied is dus vooral voor baasjes die tijd tekort komen om een langere wandeling te doen en quality time te hebben met hun hond. Ik ben niet gevoelig aan het weer. Ook in natter/kouder/warmer weer ben ik bereid om buiten te gaan.

Guenevere offers ...

At Guenevere's home

Guenevere currently does not offer any services at their home.

At your home

Dog Walking

An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €8 /walk, €5 /additional pet
Guenevere can only travel 10 km from Gent.

Guenevere can accept

Dog agesNo puppies <1 years
Dog sizesAll sizes

Availability

Recently updated calendar
MoTuWeThFrSaSu

About Guenevere's home

file.name

The residence

House
Medium outdoor area

More about Guenevere

Confirmed information

Email verified
SMS verified
Stripe verified
Dog Walkingfrom €8 /walk, €5 /additional pet
No dates specified

Always book via the Pawshake platform

Peace of mind

Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of Mind

Happiness

We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness