image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+6 more
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
1/11
ElineE

Eline

🐾 Betrouwbare en zorgzame dierenoppas 🐾

Brussel

Pawshake sitter since June 2026
<1 year of experience
Active in the Pawshake Community
Last active5 months ago
Usually responds-

About Eline

Hallo, ik ben Eline. Dieren maken al van jongs af aan deel uit van mijn leven. Doorheen de jaren heb ik zelf voor verschillende dieren gezorgd, waaronder paarden, honden en katten. Daarnaast heb ik ervaring als huis- en dierenoppas, waardoor ik goed begrijp hoe belangrijk het is om niet alleen voor het dier, maar ook voor de woning van de eigenaar zorg te dragen. Ik bied voornamelijk oppas aan bij jou thuis, eventueel met overnachtingen. Veel dieren ervaren minder stress wanneer ze in hun vertrouwde omgeving kunnen blijven, met hun eigen routine en dagelijkse gewoontes. Ik heb ervaring met: ✔ Honden van verschillende leeftijden en karakters ✔ Kattenverzorging ✔ Paardenverzorging ✔ Toedienen van medicatie volgens instructies van de eigenaar ✔ Wandelen, spelen en mentale stimulatie ✔ Huisoppas tijdens afwezigheid van de eigenaar ✔ Verzorgen van meerdere dieren tegelijk Betrouwbaarheid en veiligheid staan voor mij voorop. Voor elke oppasbeurt bespreek ik graag de gewoontes, medische aandachtspunten en eventuele bijzonderheden van jouw dier. In een noodsituatie zal ik onmiddellijk contact opnemen met jou en indien nodig een dierenarts raadplegen. Ik volg daarbij altijd de vooraf gemaakte afspraken zodat jouw dier de best mogelijke zorg krijgt. Omdat ik schrijf, lees en studeer in mijn vrije tijd, ben ik iemand die graag rust en structuur brengt. Dat maakt dat ik veel tijd en aandacht kan besteden aan dieren die gezelschap nodig hebben tijdens de dag of avond. Tijdens jouw afwezigheid ontvang je regelmatig updates en foto’s, zodat je met een gerust gevoel kunt genieten van je reis of verblijf elders. Ik kijk ernaar uit om jou en je dier(en) te ontmoeten en hen met dezelfde zorg en aandacht te behandelen als mijn eigen dieren. Hartelijke groeten, Eline 🐾

Eline offers ...

At Eline's home

Eline currently does not offer any services at their home.

At your home

House Sitting

A sitter stays overnight in your home and cares for your petfrom €25 /night

Eline can accept

Puppies<1 year
Dog agesAll ages
Dog sizesAll sizes
CatsAll kinds
FerretsAll kinds
Small animalsRodents, rabbits, birds, ...

Availability

MoTuWeThFrSaSu

About Eline's home

file.name

The residence

House
Medium outdoor area

More about Eline

Confirmed information

Email verified
Google verified
SMS verified
Stripe verified
House Sittingfrom €25 /night
No dates specified

Always book via the Pawshake platform

Peace of mind

Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of Mind

Happiness

We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness