




+8 more













1/13
SSnezana
Ervaren oppas met liefde voor elk dier 😊🐾
Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Pawshake sitter since May 2025
<1 year of experience
(1 review)
Active in the Pawshake Community
1 time saved
Last active9 days ago
Usually respondswithin 9 hours
Last contacted6 months ago
Last booked8 months ago
About Snezana
Hallo!
Ik ben Snezana, 32 jaar en woon in Melsele. Al meer dan 7 jaar ben ik de trotse eigenaar van een lieve adoptiehond en twee katten. Daarnaast ben ik al 7 jaar actief als vrijwilliger bij een dierenopvang, waar ik in de loop der jaren meer dan 30 honden en katten heb opgevangen en verzorgd. Dieren maken al heel mijn leven een belangrijk deel uit van mijn dagelijks leven, en ik zorg er met veel liefde voor.
Ik wil nu graag mijn liefde voor dieren combineren met een extra bijverdienste, en bied daarom hondenwandelingen en dierenoppas aan. Dit is de eerste keer dat ik me aanmeld als oppasser of hondenwandelaar via Pawshake, maar ik heb het platform al vaak gebruikt voor mijn eigen dieren en heb daar telkens heel goede ervaringen mee gehad.
Ik heb een bachelor in Toegepaste Informatica, maar momenteel ben ik niet aan het werk. Daardoor heb ik voldoende tijd en flexibiliteit om me volledig op de dieren te richten. Ik beschik over een eigen auto en fiets, en ben beschikbaar in een straal van 15 km rond Melsele.
Diensten die ik aanbied:
Honden uitlaten
Oppas aan huis
Langskomen om honden of katten te verzorgen
Ik kom graag vooraf eens langs voor een kennismaking met jou en je huisdier. Zo kan ik vertrouwd raken met hun gewoontes en behoeften. Ik volg uiteraard altijd de regels en routines die voor jouw dier het beste werken.
Op dit moment bied ik nog geen opvang bij mij thuis aan, omdat er renovatiewerken bezig zijn. Maar ik kom met plezier bij jou langs.
Taal:
Nederlands is mijn derde taal, dus ik spreek het nog niet perfect. Maar ik doe mijn best en begrijp het goed. Ik spreek wel vloeiend Engels, dus communicatie kan zeker ook in het Engels.
Aarzel zeker niet om me te contacteren als je vragen hebt. Ik kijk ernaar uit om kennis te maken met jou en je dierenvriend!
Snezana offers ...
At Snezana's home
Snezana currently does not offer any services at their home.
At your home
One home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €20 /day2x Home visit
Two drop-in visits for your petfrom €45 /dayDog Walking
An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €25 /walk, €7.5 /additional petAvailability
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
December 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
About Snezana's home
The residence
House
Medium outdoor area
What people say about Snezana
Overall rating
5
Communication
5
Conscientious
5
Profile accuracy
5
Treatment of animals
5
Value
5
More about Snezana
I speak ...
English
Dutch
Russian
I have experience ...
<1 year of experience
... with rescue pets
... as volunteer with animal welfare
... with behavioural problems
I am familiar with dog training techniques
I can administer medication orally
I can offer constant supervision
Confirmed information
SMS verified
Stripe verified
Dog Walkingfrom €25 /walk, €7.5 /additional pet
No dates specified
Always book via the Pawshake platform
Peace of mind
Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of MindHappiness
We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness

