


























MMarie
90% cat and yet i am forced to wear underwear and go to work
Antwerpen
About Marie
Hallokes !
Ik ben Marie, de 26-jarige dierenvriend die niet kan wachten om jullie pluisbollen te ontmoeten !
Op boerderijklasse in het derde leerjaar was ik het enige kindje dat haar hand opstak wanneer de boer vroeg wie wou helpen met het melken van de koeien. Dat zegt op zich genoeg over wie ik ben, maar ik zal je toch nog wat meer vertellen.
Wanneer ik in de auto zit met mijn lief en hij ziet dat er ergens een overreden beestje ligt, zal hij mij altijd afleiden en mij de andere kant op doen kijken. Niet alleen om mijn gevoelens te sparen, maar ook omdat hij weet dat hij anders degene is die mij mag troosten.
Als iemand mij vraagt "hond of kat?" zeg ik noodgedwongen altijd dat ik een kattenmens ben. En dat klopt ook, ik ben opgegroeid met op elk gegeven moment minstens 2 katten. Maar in feite wil ik niet moeten kiezen. Het feit dat ik zelf nog nooit een hond gehad heb maakt mij geen mindere hondenliefhebber. Als ik op bezoek ben bij een huishouden met een hond mag je er zeker van zijn dat ik op de grond zit naast de hond en niet in de zetel naast de baasjes.
Ik heb zelf sinds enkele jaren ook een konijntje, wat weer een heel ander paar mouwen is. Ik heb de laatste jaren een hoop bijgeleerd en ben intussen een volleerde konijnenmama. Elke dag met Nino is een geschenk, aangezien hij al heel oud is en veel gezondheidsproblemen heeft.
Wanneer ik op vakantie ga is die pas geslaagd als ik een diertje heb kunnen aaien, knuffelen of voederen. Of dat nu een hond, kat, paard, koe, schaap, geit, ezel of alpaca is, mij is het gelijk. Zo lang het fluffy is kan het mij niet veel schelen.
Mijn grote droom is om ooit een hele zomer te vrijwilligen op een paardenranch of een kattenasiel, ergens waar het warm en zonnig is. Maar zolang er thuis diertjes op mij rekenen zal die droom moeten wachten😉
Ik ben nu al bijna 8 jaar vegetariër en ik trek die filosofie door in alle aspecten van mijn leven. Soms word ik in het midden van de nacht wakker geschreeuwd door mijn mama omdat er een spin op haar kamer zit, maar ik zal die dan altijd vangen en netjes buiten zetten tussen de planten.
Zo, nu weet jij toch al best veel over mij... jouw beurt ! Ik kijk er naar uit om van je te horen.
Marie offers ...
At Marie's home
At your home
House Sitting
A sitter stays overnight in your home and cares for your petfrom €60 /nightOne home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €15 /day2x Home visit
Two drop-in visits for your petfrom €27 /dayDog Walking
An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €15 /walk, €5 /additional petMarie can accept
Availability
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|




