













































































































Koen
Ik ben gewoon een hondenmens. 😉
Zoersel
About Koen
Ik ben een 65-jarige gepensioneerde politieman. Ik ben geboren met een hond en heb altijd honden gehad, Duitse Doggen, Bouviers, Ierse Wolfshond, Straatpoedel 😉, boxer... . Op 25 mei 2024 heb ik Falco moeten laten inslapen op zijn 12 jaar wegens zware dementie waar hij veel last van begon te krijgen en geen leuk leven meer had. Hij was een kruising van Mechelaar-Labrador en Duitse Herder-Bull Mastiff. Falco heb ik opgeleid als reddingshond. Wij zijn regelmatig gaan zoeken naar vermiste personen, levend en overleden. Tevens was hij ook een knuffelhond voor demente personen.
Ik ben ook eigenaar en hond gaan helpen als de woef "gedragsproblemen" vertoonde. Meestal moest ik de eigenaar corrigeren. 😉 Falco hielp mij hierbij om de andere honden, indien nodig, rustig te laten worden.
Ik zie een hond nooit als een ondergeschikte maar als een teamlid. De hond luistert naar mij maar ook omgekeerd. Roepen of kwaad worden tegen een hond is bij mij uit den boze. Als hij/zij iets ongewenst doet , gebruik ik enkel lichaamshouding, mijn ogen en stemintonatie.
Ikzelf ga geen hond meer aanschaffen gezien mijn leeftijd en ik schrik heb dat er iets met mij zou gebeuren en mijne woef zou moeten. achterblijven. Ik wil echter met honden bezig blijven en daarom mijn inschrijving bij Pawshake in juni 2024 🙂 .Mijn 1ste logeerwoef heb ik in juli 2024 mogen begroeten. 😊
Als ik ga wandelen is het altijd in het groen, in het bos of tussen de velden waar we liefst zo weinig mogelijk volk tegenkomen. Als de woef graag speelt met andere honden, gaan we ook natuurlijk naar plekken waar er toch wat honden zijn. Ik neem altijd de auto om tot daar te rijden. En de woef heeft ook recht op wat variatie en nieuwe plekken om te ontdekken en al snuffelend te "lezen". Ik vergelijk dit met iemand die graag leest maar elke dag hetzelfde boek moet lezen wat je ook beu wordt. Indien mogelijk laat ik de hond liefst los . Ik hou ook rekening met de noden van de hond : korte of lange wandelingen ( ik zie niet op mijn klok 🙂) Om 16, 17,...km dagelijks te wandelen( als de woef het nodig heeft en leuk vindt natuurlijk 😉), maak ik geen probleem . Wat ik niet doe is naar een "hondenweide" gaan. Voor de "tussendoortjes" en 's avonds ga ik te voet naar een klein bos hier. Ontmoeten andere honden , laten kennismaken met koeien, paarden etc. Vraag maar en als het mogelijk is zal ik het doen. En als er iets is waar jullie woef problemen mee heeft , werk ik hier ook aan. En jullie woef is nooit alleen.Jullie hond mag slapen waar hij/zij wilt en ik vind niks leuker dan dat hij/zij 's avonds samen knus met mij in de zetel ligt. En uiteraard zoekspelletjes, touwtrekken, balletjes gooien en samen op de grond ravotten. 😁 En natuurlijk krijgen jullie elke dag filmpjes, foto's en enkele verslagen.
Als jullie enkel boeken vr een wandeling, is dat minimaal een uur en rijden wij ergens naartoe. In totaal zijn wij dus minstens anderhalf uur weg.
Er zijn wel enkele zaken die ik graag zou hebben in belang van de hond :
1. Een kennismaking alvorens te reserveren. Zeker als er een overnachting is. Jullie moeten voelen of dat er wel een klik is.
2. Indien er na de kennismaking een reservatie volgt, en de logeertijd begint pas langer dan anderhalve maand na de kennismaking., zou ik graag hebben dat jullie, in de mate van het mogelijke, ,een 14-tal dagen alvorens hij/zij komt, nog een bezoekje bij mij brengen zodat de woef mij nog eens ziet en mijn geur nog eens opneemt. Is niet leuk vr de woef om ineens zo bij een vreemd iemand achtergelaten worden , wiens geur niet vers in zijn geheugen zit. Uiteraard is dit niet nodig als jullie hond hier al geweest is.
3. Indien er een hond komt slapen heb ik graag dat de woef zeker in de nm komt, zodat ik er nog een wandeling mee kan doen . Gewoon om al een band op te bouwen in de nm ,hij eten krijgt van mij en een leuke avond kan beleven bij mij alvorens slapenstijd. Dit om de woef zo weinig stress te bezorgen. En dit uiteraard zonder zonder bijbetaling. 😉
Hopelijk tot spoedig.
Koen
Koen offers ...
At Koen's home
Dog Boarding
Overnight stay at the sitter's homefrom €31 /night, €8 /additional petDoggy Day Care
Daytime care for your dog at the sitter's homefrom €31 /day, €8 /additional petAt your home
Dog Walking
An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €17 /walk, €5 /additional petKoen can accept
Cancellation Policy
Availability
Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
---|---|---|---|---|---|---|
Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
---|---|---|---|---|---|---|
Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
---|---|---|---|---|---|---|