

























ZZoë
Dierenliefhebber met tijd voor aandacht en wandelingen
Etterbeek
About Zoë
Ik ben een echte dierenliefhebber en ben opgegroeid met katten. Al van jongs af aan heb ik ook een hond gewild, maar door mijn drukke sociale leven is een eigen huisdier momenteel niet haalbaar. Daarom lijkt dierenoppas zijn voor mij de ideale manier om mijn liefde voor dieren te delen. Ik woon in een ruim appartement in een coloc met drie anderen; we zijn allemaal dierenvrienden, maar een eigen huisdier past hier simpelweg niet.
Hoewel ik nog geen formele ervaring als dierenoppas heb, heb ik altijd veel met dieren omgegaan en weet ik hoe belangrijk liefde, aandacht en structuur voor hen zijn. Ik ben een rustig en zorgzaam persoon die vaak geniet van een avondje thuis, waardoor ik volop tijd en aandacht kan besteden aan jouw huisdier. Daarnaast ga ik graag wandelen, zodat honden of andere dieren voldoende beweging krijgen.
Mijn werkomgeving is huisdiervriendelijk, waardoor dieren hier gezellig mee naartoe kunnen. Ik neem uitsluitend gevaccineerde huisdieren mee in huis en zorg ervoor dat ze zich hier veilig en op hun gemak voelen. Mijn motivatie is eenvoudig: ik geniet van hun gezelschap en ik wil mijn liefde voor dieren zoveelmogelijk delen op momenten dat ik het kan!
Zoë offers ...
At Zoë's home
Dog Boarding
Overnight stay at the sitter's homefrom €20 /night, €8 /additional petDoggy Day Care
Daytime care for your dog at the sitter's homefrom €15 /day, €7 /additional petAt your home
Dog Walking
An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €10 /walk, €5 /additional petOne home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €10 /dayAdditionally...
Zoë can accept
Availability
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
