



























NNathalie
Ik zorg voor jouw hond, kat of paard als je even weg bent.
Ravels
About Nathalie
Hoi,
Ik ben Nathalie. Dieren heb ik altijd gehad. Als kind hadden we een hond en 2 katten en droomde ik ervan om later een boerderij te hebben. Die passie voor dieren ben ik nooit kwijt geraakt.
Ondertussen woon ik op een boerderij met mijn man en jongvolwassen zoon, 5 paarden, 3 pony's, 3 bordercollies, 3 katten en wat kippen. Ik heb er mijn eigen praktijk voor psychotherapie.
Daarnaast vind ik het fijn om op jouw dieren te passen. Omgaan met en zorgen dieren vind ik een fijne en ontspannende taak.
Ik heb ervaring met grote en kleine honden, katten, paarden, pony's, ezels en kleine boerderijdieren.
Ik volgde een opleiding tot cranio-sacraaltherapeut en shiatsutherapeut voor paarden. Ik heb ervaring met EHBO, het toedienen van medicijnen en dieren die extra zorg nodig hebben.
Omdat ik op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag meestal van thuis uit werk is jouw dier zelden alleen in de oppas. Zowel honden als paarden zijn welkom.
Omdat we zelf huis- en boerderijdieren hebben kunnen enkel goed gesocialiseerde honden terecht in onze opvang. D.w.z. sociaal met bezoekers, honden, katten, kippen, paarden. Er worden maximaal 2 gasthonden opgevangen. We vangen thuis enkel honden op die in een bench kunnen op onbewaakte momenten en om te slapen. Ze hebben veel momenten en veel ruimte om los te lopen en elke ochtend maken we een boswandeling.
Er is ruimte voor 2 gastpaarden of pony's. Zij kunnen zowel op een aparte paddock met schuilstal als in een gesloten stalbox. Er is contact met de kudde die hier woont maar we laten hen niet samen op de weide.
Voor paarden kan een Cranio-sacraal en shiatsubehandeling bijgeboekt worden.
Voor een bezoek aan jouw huisdier en een wandeling met jouw hond neem ik ruim 30 minuten de tijd. Indien de verzorging meer tijd vraagt is dat ook geen enkel probleem en bespreken we samen wat er nodig is. Ik heb ervaring met het toedienen van medicatie, verzorging van dieren die extra zorg nodig hebben, dekens opleggen en afhalen bij paarden, stallen netjes houden, ...
Stuur me dus zeker een bericht als je een periode oppas nodig hebt voor jouw hond(en), paard(en), kat(ten), kippen of konijn(en). Dat kan zowel bij jou thuis als in de opvang in onze huiselijke omgeving met veel ruimte.
Als er ruimte vrij is in mijn agenda, wil ik heel graag voor ze zorgen.
Ps. Als het jouw vraag is om jouw huisdier te laten logeren, lees dan goed de voorwaarden hierboven over socialisatie en benchtraining.
Liefs, Nathalie
Nathalie offers ...
At Nathalie's home
Dog Boarding
Overnight stay at the sitter's homefrom €25 /night, €25 /additional petDoggy Day Care
Daytime care for your dog at the sitter's homefrom €20 /day, €15 /additional petAt your home
Dog Walking
An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €12 /walk, €6 /additional petOne home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €10 /day2x Home visit
Two drop-in visits for your petfrom €20 /dayNathalie can accept
Cancellation Policy
Availability
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|

